(073) 010-11-13
(073) 010-11-13
(073) 010-11-13
Продажа аккумуляторов по всей Украине г. Київ (правий берег) , Софіївська Борщагівка вул. Кільцева Дорога, 15

Ремонт та відновлення акумуляторів у Київі

Перед тим, як купити новий акумулятор і викинути старий, прочитайте цю статтю і можете заощадити покупку нової батареї.

 

Найчастіше, знання власника початківця про авто акумуляторі зводяться до того, що повертається ключ у замку, і транспортний засіб заводиться. Це вірно, але в місце такої простої дії схована складна структура, що складається з таких елементів: корпус, електроліт, клеми тощо. Для нормальної роботи джерел живлення потрібно утримувати їх у чистому вигляді, влаштовувати обслуговування час від часу і, коли є потреба, ремонтувати – відновлювати працездатність акб.

 

Коли ваша батарея не завела зранку ваш автомобіль - це ще не привід її здавати в брухт і купувати новий!

«Акум База» крім продажу акумуляторів, шин, мастил надає повний комплекс послуг з відновлення працездатності (реставрації) акумуляторів, процес КТЦ - контрольно-тренувальний цикл акумулятора, вартість його від 300 грн. Крім точки продажу та точки прийому використаних старих акумуляторів на утилізацію, «Акум База» проводить ремонт акумуляторів.

 

Ремонт (відновлення) акумуляторів у Києві відмінно роблять наші спеціалісти. Щоб зробити ремонт акумуляторів, у нас є все високоякісне обладнання, яке дає можливість зробити діагностику, а також надійний ремонт АкБ.

 

Що означає відновлення акумулятора?

Можна просто привести свій старий акумулятор на діагностику, вартість діагностики акумулятора-100грн.

У вартість входить перевірка на обрив ланцюга та коротке замикання акумулятора, плюс перевірка реальних пускових струмів і запасу потужності акумулятора.

Якщо є ознаки якоїсь можливості відновлення працездатності акумулятора, тоді переходимо до наступного кроку.

0Відновлюємо шляхом застосування десульфатаційних методик малого зарядного струму з корекцією рівня електроліту в акумуляторній батареї (за часом це займає від доби до трьох діб). за ампер/годину, тобто. відновити акумулятор ємністю 60 ампер/год коштує до 800, що значно дешевше, ніж купувати новий акумулятор.

АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ

Основне джерело енергії для запуску машини – це його батарея. Справне джерело живлення – запорука правильної роботи машини, комфорту та безпеки під час їзди.

 

Щоб автомобільна батарея експлуатувалася багато років за будь-якої погоди та в будь-яких умовах, її необхідно перевіряти та обслуговувати. Можна робити це самостійно, а можна доручити всю роботу нашим фахівцям.

 

Відновлення та реставрація акумуляторів – спеціалізація «Акум Бази». Ми знаємо свою роботу та робимо її на найвищому рівні.

 

Якщо джерело живлення автомобіля підводить або Ви просто розумний і водій, що думає на перед, який у потрібний момент піклуватися про машину, не чекаючи поломки, звертайтеся до послуг «Акум Бази»:

 

Вчасно дізнайтеся про стан батареї та ступінь його справності. Професійна діагностика джерела живлення та електричних систем транспортного засобу допоможе у цьому.

Забезпечуйте надійну та тривалу роботу акумулятора. Заряджайте його в Акум Базі на якісних зарядних пристроях

Уникайте помилок та їх результатів. Цілісність проводки, роботу всіх електричних пристроїв машини, правильне встановлення батареї зі збереженням усіх параметрів та налаштувань транспортного засобу – забезпечить «Акуум База». Ви заощадите свій дорогоцінний час, а також збережіть свої руки та одяг у чистоті.

АКУМУЛЯТОРНА БАЗА

«АккумБаза» - це не простий сайт, що займається продажем акумуляторів за принципом «купи-продай», а Ваш вірний і надійний друг, який розуміється на догляді за Вашою машиною. Ми надаємо можливість не тільки купити акумуляторну батарею для своєї машини, але і масла для двигунів, трансмісійні масла, фільтри для масла, салону та повітря, наявність яких можете дізнатися по телефонам. Крім цього, у нас можна придбати на замовлення запчастини до будь-якої марки авто, індивідуально під ваші параметри. Але найцікавіше, що ми займаємося ремонтом та відновленням акумуляторних батарей на нашому акумуляторному СТО.

 

І пам'ятайте, звертаючись до наших менеджерів, Ви співпрацюєте з найкращими спеціалістами з акумуляторних батарей! Ми чекаємо вас!


обратный звонок